מהי יציקת בטקל?

בישראל סובלים רבים מתופעות של הצטברות מים בגג שגורמת לחלחול ונזילות במבנה.

פתרון מוביל בענף האיטום הוא ניקוז של פתחים באמצעות יציקת שיפוע בזווית נכונה מחומר בטקל שמסייע לניקוז של מי הגשמים ולמניעת הצטברותם בגג. בטקל עשוי מיציקה של בטון בעלת משקל נמוך שמאפשרת בידוד מיטבי ומניעת חדירה.

האם במנה שלי צריך לבצע יציקות בטקל?

כאשר נבנים בתים חדשים, שלב יציקת יציקות הבטקל הכרחי, מכוון שיש בעת ההתחלה ליצור פעולות מנע נכונות להצפות והצטברות מים. כמו כן, מבנים רבים בעלי הצטברות חוזרת של מים בגג, מבנים ישנים, מבנים שיש בהם כשלי בנייה ואיטום כאלה ואחרים נדרש לבדוק היטב את יצירת הבטקל וכן לטפל בה במהרה אם מתגלה ליקוי או היעדר. חברת חפר איטומיםמבצעת יציקות בטקל בבתים ישנים או חדשים במסגרת בנייה של הבית או שיפוץ שלו.
קצת על תהליך היציקה:

היציקות המבוצעות על ידי חברת חפר איטומים על פי השלבים הבאים:

לפני ביצוע היציקה, בכדי להתאים את אופן העבודה נעשית תחילה עבודת תשתית להכנת של הגג לקראת תהליך היציקה.

עבודות התשתית הינם עבודות של הכנות יציקות בכמויות נכונות, חישוב ומדידת שיפועים אופטימילים ליציקה, יצירת השיפועים עצמם, התאמה מלאה למיקום ומשתנים קריטים על אופיו של הגג- התאמה וסידור מזגנים, דודי שמש, וכדומה להרכבת השיפועים ויצקת הבטקל בכדי שלא יפגע שום דבר והשירות רק יטיב עם מבנה הלקוח- לכן אנו גם מעניקים אחריות של עשר שנים על העבודה!

הכנה של פתחים קיימים בגג- מרזבים,חורי ניקוז, מעברי מים, ארובות ועוד לקראת הרכבת היציקות של בטקל.

סיימנו להכין את המבנה כעת שלב הביצוע. איטום של הגג לחלוטין, שימוש ביציקות בטקל על בצורה נכונה ומקצועית על השיפועים שבנינו.

לסיכום, יציקות בטקל הן הפתרון האופטימלי לטיפול בעיות של נזילות וחוסר בפתחי ניקוז. יציקות בטקל מחייבות הכנה מוקדמת של הגג על ידי צוות מקצועי ורצוי של  חברת חפר איטומים. חשוב להבין ששלבי ההכנה והביצוע  יכולים ועשויים להשתנות ממבנה למבנה בהתאם לתנאים של המבנה ובהתאם לסוג הגגות.

תפריט